Çalışma Saatleri = 08:30 - 19:00 arası KEŞİF     NAKLİYE           DAĞITIM BÖLGESİ
Dizayn Akvaryum
 
  FULL AKVARYUM SERİLERİ
  Deniz Akvaryumları
  Bitki Akvaryumları
  Malawi Akvaryumları
  Tropheus Akvaryumları
  İstakoz Akvaryumları
   AKVARYUM SERİLERİ
  Mobilyalı Akvaryumlar
  Sumplu Akvaryumlar
  Plastik Kapaklı Akvaryumlar
  Akrilik Akvaryumlar
  Cama cam Akvaryumlar
Balık Satış Standı Balık Satış Standı
   AKVARYUM DOLAPLARI
  MDF DOLAP
  LAKE DOLAP
   AYDINLATMALAR
  Led Aydınlatma
  T5 Armatür
   FİLTRE SİSTEMLERİ
  SUMPLAR
  SUMP BAĞLANTILARI
   SU TEKNOLOJİLERİ
  Bubble wall®
  Su Perdesi
  BAKIMLAR & HİZMETLERİMİ
  Akvaryum Bakım ve Servisi
  Taşıma ve Tamir
 
Mail listetemize katılmak için lütfen giriş yapınız
 
 
HAKKIMIZDA
 
Cam atolyesi
 
mobilya atolyesi
 
 
demir atölyesi

Dizayn Akvaryum sistemleri sektördeki 15 yılı aşan Akvaryum imalatındaki sahip olduğu bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Şirket olarak faaliyete geçtiği 14 Şubat 2008  günden itibaren Dizayn Akvaryum Sistemleri;

Deniz Akvaryumları, Mobilyalı akvaryumlar, Sumplu akvaryumlar, Istakoz akvaryumları, Istakoz akvaryum soğutucuları, Akrilik akvaryumlar, akvaryum Aydınlatmaları, Bubble wall, Fish Spa akvaryumları, Havuz İmalatı alanlarında imalat ve üretim yapmaktadır.Birbirini tamamlayan bir çok branşda başlayan bu oluşumda “Hız ve Esneklik” temel davranış biçimimizdir. Ayrıca takım oyununa inanan, üretmeyi ve yaratıcılığı seven, yardımlaşmayı ve paylaşmayı ilke edinmiş, evrensel değerlere saygılı, ulusal çıkarları ön planda tutan, Geleneksellik ile yenilikçilik dengesini kurabilen, imkansızı gerçekleştirmeyi başaracak kadar akıllı, sabırlı, dikkatli, kararlı, cesur, çalışkan, dürüst bir ekip yer almaktadır.

Kobi olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış bir firma haline gelmiştir. 

Dizayn Akvaryum Sistemleri’nin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

ANASAYFA | HAKKIMIZDA | TESLİMAT KOŞULLARI | GARANTİ ve İADE KOŞULLARI | BAYİLİK TALEP FORMU | İLETİŞİM | BANKA HESAPLARI
www.dizaynakvaryum.com sitemiz içerisinde yer alan metinler, fotoğraflar ve diğer türdeki içeriklerin telif hakları DİZAYN AKVARYUM’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz.